Online İşlemler
Sık Kullanılanlar
Haberler
Haber Tarihi : 7.9.2016 14:49:58      Haber 1945 kez okundu.
Borç Yapılandırılması

Deski, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü,Su Aboneliği,Fatura İşlemleri, Arıza, Alo 185,Kanalizasyon,  Denizli, Türkiye, deski.gov.tr

SU VE ATIKSU BORÇLARININ YAPILANDIRILMASI

Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 6736 Sayılı Kanun’un Genel Tebliği, 23 Ağustos 2016 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Tebliğin 6. Maddesinde;

“Büyükşehir Belediyeleri Su ve Kanalizasyon İdarelerinin alacaklarına yönelik düzenleme yapılmış ve bu idarelerin vadesi 30/6/2016 tarihinden (bu tarih dahil) önce olduğu halde Kanunun yayımlandığı tarih itibariyle ödenmemiş bulunan ‘su ve atıksu bedeli alacakları ile bu alacaklara bağlı faiz, gecikme faizi, gecikme zammı gibi fer’i alacakları’ (sözleşmelerle düzenlenen her türlü ceza ve zamlar dahil) Kanun kapsamına alınmıştır.

Bu kapsamda olan aboneler, su ve atıksu borçlarının yapılandırılması ile ilgili olarak Denizli Büyükşehir Belediyesi DESKİ Genel Müdürlüğü OTOGAR içi Yapılandırma Bürosuna ve DESKİ İlçe Veznelerine müracaat edebileceklerdir.

Borçların yapılandırması, 31 Ekim 2016 tarihinde saat 17.00’da sona erecektir.

Matbu müracaat dilekçeleri, başvuru sırasında ilçe veznelerinden ve OTOGAR içi Yapılandırma Bürosundan verilecektir.

Başvuruların taahhütlü posta veya APS ile gönderilmesi halinde postaya verildiği tarih, adi posta ile gönderilmesi halinde ise Genel Müdürlük evrak bürosuna intikal ettiği tarih başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

 

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (DESKİ)


Geri DönGeri Dön     Başa DönBaşa Dön

 
 
DESKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres  :  Topraklık Mah. İzmir Bulvarı, No: 41A, Pamukkale / Denizli      Telefon  :  ( 258 ) 297 20 20      Faks  :  ( 258 ) 263 22 49
Email  :  deski@deski.gov.tr