Ana Sayfa Başkan Çavuşoğlu, Denizlili tekstilcileri yalnız bırakmadı

Başkan Çavuşoğlu, Denizlili tekstilcileri yalnız bırakmadı

24 Mayıs 2024 Cuma 10:57

Dünyanın en önemli tekstil fuarları arasında bulunan Hometex 2024 Fuarı’na katılarak Denizlili tekstilcileri yalnız bırakmayan Başkan Çavuşoğlu, “Üreten, istihdam yaratan herkesle beraber daha güzel bir Denizli’yi inşa edeceğiz ” dedi.
22.05.2024
“Hep beraber daha güzel bir Denizli’yi inşa edeceğiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, İstanbul’da Ev tekstili sektöründe dünyanın en büyük fuarları arasında yer alan Hometex 2024 Ev Tekstili Fuarı’na katılarak Denizlili tekstilcileri yalnız bırakmadı. Fuara katılan 100’ün üzerinde Denizlili firmayı tek tek ziyaret ederek, fuarın başarılı geçmesini dileyen Başkan Çavuşoğlu burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Denizlili firmalara destek olmak için yanlarında olduklarını kaydetti. Başkan Çavuşoğlu, “Yüzden fazla firmamız burada, onlarla beraber üreten, iç piyasaya ve ihracat yapan firmalarımıza, dostlarımıza, Denizli iş dünyasına omuz verelim istedik” dedi.

“Hep beraber daha güzel bir Denizli’yi inşa edeceğiz”

Denizli’nin daha güzel bir kent olması için hep birlikte gayret edeceklerini dile getiren Başkan Çavuşoğlu, “Herkesle beraber güzel bir yolculuğa çıktık. Umarım bu yolculukta da üreten, istihdam yaratan herkesle beraber daha güzel bir Denizli’yi inşa edeceğiz. Tüm katılımcılara güzel bir fuar diliyorum, hayırlı işleri olsun” dedi.      
+90 (258) 297 20 20     +90 (258) 263 22 49    
deski@deski.gov.tr
deski@hs01.kep.tr