Ana Sayfa DESKİ Genel Kurulu Mayıs Ayı Gündemi

DESKİ Genel Kurulu Mayıs Ayı Gündemi

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Kurulu olarak 14 Mayıs 2024 Salı günü saat: 15.00’de Altıntop Mahallesi, Lise Caddesi, No:2’de bulunan belediye meclis salonunda toplanacaktır. Kamuoyuna duyurulur.

1- Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün kadro ve pozisyonlarında istihdam edilen kamu görevlilerine sosyal denge tazminatının ödenmesine ilişkin DESKİ Genel Müdürlüğünde en çok üyeye sahip kamu görevlileri sendikası ile belirlenecek çerçeve içerisinde sözleşme yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’na yetki verilmesinin görüşülmesi.

2- Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü Teşkilat Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Taslağı’nın görüşülmesi.

3- Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığı (Araştırma ve Geliştirme) Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği Taslağı’nın görüşülmesi.

4- Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü norm kadro cetvellerinde değişiklik yapılmasının görüşülmesi.

5-  Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü 2024 yılı Ücret ve Tarifeler Listesinin görüşülmesi.

6- Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü 2023 yılı Kesin Hesabı ve Taşınır Kesin Hesabının görüşülmesi.

7- Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğü 2023 yılı Denetçiler Raporunun görüşülmesi.

8- 2560 sayılı Kanun’un 6. maddesinin (g) fıkrası ve 10. maddesi gereğince 2 (iki) asıl ve 2 (iki) yedek denetçinin 2 (iki) yıllığına seçilmesi.

9- Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ) Genel Müdürlüğünün 2023 yılı Faaliyet Raporunun görüşülmesi.      
+90 (258) 297 20 20     +90 (258) 263 22 49    
deski@deski.gov.tr
deski@hs01.kep.tr